Az a feladatunk, hogy a gyermek környezetében olyan hatást fejtsünk ki, hogy egészen a gondolatokba és érzületekbe menően a jót, az igazat, a szépet és a bölcset utánozó lénnyé lehessen.
Kedves Szülőtársak és Érdeklődők!
Nagy örömünkre a szombati, február 1-jén reggel 8:00 órától megrendezendő “Szülők az iskolapadban – Milyen lehet Waldorf diáknak lenni” különleges Nyílt Napunkra szinte valamennyi órára meg van a minimális létszám az előzetes jelentkezések alapján, így szeretettel várunk Benneteket!
Kérjük, aki olyan órára jelentkezett, ami nem kerül megtartásra, csatlakozzon bátran egy másik órához (kivéve a rajz-festés órát az 1. szakórában, ahol a jelentkezők száma meghaladta a maximális létszámot)!
Kérjük továbbá – mindenekelőtt az alsós tantárgyak és a Bothmer foglalkozás résztvevőit –, hozzatok magatokkal váltócipőt!
A különleges nyílt nap házigazdája leendő elsős tanítónk, Kőhalmi Ákos lesz.
Az alábbi programmal készülünk:
Folyóírás, formarajz, 3. osztály – Freigang Krisztián
a 3. osztály terme, II. emelet balra
Találkozó 7.45 órától az udvaron, közös sétával kezdenek!
Matematika, 4. osztály – Ruszkay Andrea
4. osztály terme, II. emelet jobbra
Geometria, 5. osztály – Richter Beatrice
5. osztály terme, II. emelet jobbra
Biológia, 8. osztály – Kovács Klaudia
7. osztály terme, I. emelet balra
Kémia, 8. osztály – Mincsik István
8. osztály terme, I. emelet jobbra, a folyosó végén
Angol, az óra első felében 1. o., a 2. felében 8. o. – Török Adél
angol terem, I. emelet, balra
Ének-zene, 4-5. osztály – Farkas-Molnár Judit
ének-zene terem, földszint balra, a folyosó végén
Agyagozás, 5. osztály – Vizy Péter
kézműves terem, földszint, jobbra szemben
Rajz, felső tagozat – Kőhalmi Ákos
rajz-festés terem, I. emelet, balra, a folyosó végén
Magyar gyakorló, 7. osztály – Kovács Klaudia
a 7. osztály terme, I. emelet balra
Euritmia, alsó tagozat – Kolinger Margit
euritmia terem, II. emelet balra
Bothmer gimnasztika, 4. osztály – Freigang Krisztián
tornasátor
Kérjük a résztvevőket, hogy hozzanak váltócipőt és kényelmes ruhában érkezzenek!
Drámajátékok, 5-6. osztály – Kecskés Judit
7. osztály terme, I. emelet balra
Geometria (platonikus testek agyagozása), 8. osztály – Tóth Piroska
8. osztály terme, I. emelet jobbra, a folyosó végén